OPTO PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M (PLCUSM2)

7.49

Opis

PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657A 2M

Przeznaczenie

Najważniejsze cechy

Typ światłowodu: jednomodowyTyp złącza: LC/UPCTyp włókna światłowodowego: G.657Długość: 2 m

Przeznaczenie

Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi.

Opis

Niska tłumienność, wysoka reflektancjaStandardy polerowania: UPCKable LSOHCeramiczna ferrula złączyZgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754
PARAMETRY TRANSMISYJNE
Tłumienność wtrąceniowa (IL)Jednomodowe : 0,25 dBTłumienność odbiciowa (RL)Jednomodowe : UPC ≥60dB

Komputery

kawiarka bialetti, tomtom go discover, case iphone 11, tl-sg105e, konfigurator pc online, soundbar denon dht-s514, spc gear gk 630, toshiba satellite c660, huawei p40 lite

yyyyy