Sport

Szkolna kadra sportowa:

Dziewczęta:

Ewelina Wójcik, Katarzyna Wierzchowska, Anna Stamierowska, Marta Zdeb, Marta Reszka, Sylwia Kamińska, Olga Paluch, Sylwia Drozda, Anna Czapla, Dominika Sapuła, Agnieszka Kuna.
Chłopcy:

Michał Piech, Seweryn Antoń, Rafał Drewniak, Mateusz Drozda, Marcin Próchnicki, Bartłomiej Kozieł, Łukasz Pidek, Andrzej Niezbecki, Krzysztof Machaj, Przemysław Plewik, Paweł Tylus.

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów:

1.Biegi przełajowe (drużynowe chłopców)

– V miejsce w powiecie. Zawody odbyły się 29 września 2009 r.

Skład drużyny:

Drewniak Rafał, Drozda Mateusz, Plewik Przemysław, Kozieł Bartłomiej, Próchnicki Marcin, Gogacz Kamil, Plewik Jarosław, Antoń Seweryn, Cichoń Marcin, Staniec Adam, Boguta Szczepan.

Na uwagę zasługuje fakt, iż w zawodach tych uczniowie uczestniczyli po raz pierwszy.

2. Młodzież szkolna wyjeżdżała na Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet do Łodzi

– 25 września 2009 r. Polska wygrała z Hiszpanią po zaciętym meczu 3:2.

3. Tenis stołowy indywidualny

– Piotrowice 27 października 2009 r.

W zawodach brali udział:
– Paluch Olga – zdobyła I miejsce i awans do Mistrzostw Rejonowych, gdzie zajęła VII miejsce.

– Drozda Sylwia – IX miejsce;

– Stamierowska Anna – XIII miejsce;

– Stępniak Ilona – XIII miejsce;

– Skrabucha Bartłomiej – IX miejsce;

– Plewik Przemysław – XVII miejsce;

– Dębiński Łukasz – XVII miejsce.

4. Tenis stołowy drużynowy

– Piotrowice 9 listopada 2009 r.

Nasze drużyny:

– Dziewczęta: Paluch Olga, Drozda Sylwia, Stamierowska Anna – zajęły III miejsce w Powiecie;

– Chłopcy: Skrabucha Bartłomiej, Dębiński Łukasz, Plewik Przemysław – zajęli VI miejsce w Powiecie.

5. Halowa piłka nożna (półfinał)

– Bychawa 18 listopada 2009 r.

Kadra:

Staniec Adam, Wawer Sebastian, Paluch Konrad, Piech Michał, Antoń Seweryn, Figiel Daniel, Plewik Przemysław, Tuziemski Adam – zajęli II miejsce

i zdobyli awans do finału powiatowych mistrzostw.

6. Halowa piłka nożna (finał) – Bychawa 26 listopada 2009 r.

Kadra:

Staniec Adam, Wawer Sebastian, Paluch Konrad, Piech Michał, Antoń Seweryn, Figiel Daniel, Plewik Przemysław, Tuziemski Adam – zdobyli II miejsce w Powiecie Lubelskim.

7. Powiatowa Licealiada w koszykówce chłopców

– Piotrowice 9 lutego 2010 r.

Kadra:

Adam Tuziemski, Michał Piech, Mateusz Drozda, Adrian Nieoczym, Rafał Drewniak, Przemysław Plewik, Łukasz Figura, Adam Staniec, Konrad Paluch – zdobyli III miejsce.

8. Biegi przełajowe szkół średnich Powiatu Lubelskiego Ziemskiego

– Bychawa 12 października 2010 r.

Nasza kadra to: Seweryn Antoń, Paweł Tylus, Michał Piech, Przemysław Plewik, Rafał Drewniak, Mateusz Drozda, Bartłomiej Kozieł, Łukasz Pidek, Marcin Próchnicki, Andrzej Niezbecki, Krzysztof Machaj – zajęli IV miejsce.

9. Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców

– Bychawa 16.01.2012 r.

Nasza kadra: Drozda Mateusz, Niezbecki Andrzej, Dębiński Łukasz, Drewniak Rafał, Plewik Przemysław, Skrabucha Bartłomiej, Tylus Paweł, Szewczyk Paweł – zajęli IV miejsce.

Wszystkim uczniom gratulujemy tak wielu sukcesów sportowych.