Dzień Otwarty Szkoły

6 marca 2015 r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Otwarty dla gimnazjalistów. Uczniowie gimnazjum z gminy Niedrzwica Duża oraz ościennych miejscowości mieli możliwość wysłuchania Dyrekcji, nauczycieli, uczniów. Gimnazjaliści obejrzeli specjalnie dla nich przygotowane prezentacje multimedialne o szkole i stażach zagranicznych oraz uzyskali informacje o kierunkach kształcenia w Zespole Szkół. Uczniowie gimnazjum wzięli również udział w Konkursie Wiedzy o Szkole.  Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. Gimnazjaliści zostali poczęstowani słodyczami oraz smacznymi zapiekankami. Bardzo ciekawym punktem spotkania była część artystyczna, w której nasi uczniowie z dużym poczuciem humoru prezentowali sylwetki nauczycieli. Gimnazjaliści mieli również możliwość zwiedzania naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Otwartego -> Galeria zdjęć