Bajkowe spotkanie z przedszkolakami

24 października 2013 roku uczniowie naszej szkoły w składzie: A. Grabiec, J. Siebielec, K. Kowalczyk oraz M. Pietrzak wraz ze szkolnym koordynatorem p. Elżbietą Reszka, spotkali się po raz pierwszy w tym roku szkolnym z grupą 5-latków w miejscowym Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej. Tym samym rozpoczął się kolejny rok, już piąty, realizacji w naszej szkole programu edukacyjnego „Poczytaj mi, przyjacielu”.  Wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Dzieci opowiadały w co lubią się bawić i jakie są ich ulubione bajki. Następnie Angelika przeczytała bajkę pt. „Alicja i leśna gromadka”. Dzieci słuchały bardzo uważnie, oglądały ilustracje i odpowiadały na pytania. Kolejnym punktem spotkania była zabawa plastyczna dotycząca przeczytanej bajki. Rysunki dzieci były przepiękne. Przedszkolaki bawiły się świetnie. Na zakończenie wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia.